Wielki finał akcji POKAŻ TALENT! Za nami wielka finałowa gala - zobacz kto zwyciężył!

Akcja specjalna POKAŻ TALENT! 2023
Wideo
od 16 lat
Laureaci eliminacji ogólnopolskich akcji POKAŻ TALENT! 2023 zaprezentowali się na wielkiej gali w Teatrze Capitol w Warszawie. Teraz czas na prezentację ich występów i finałowe głosowanie, które będzie trwało do czwartku, 26 października, do godz. 21:00. Zwycięzcy zdobędą tytuły Talent Roku Polski 2023, dyplomy, statuetki i główne nagrody w wysokości nawet 10 000 złotych.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
WYNIKI w Wielkim Finale
Talent Wokalny
Talent Wokalno-Muzyczny
- zespoły
Talent Muzyczny - soliści
Talent Taneczny - soliści i pary
Talent Fotograficzny
Talent Plastyczny i Rękodzieło
Talent Akrobatyczny i Ruchowy
Talent Aktorski i Recytatorski
Małe Talenty - dzieci do 9 lat

____________________

KLIKNIJ i GŁOSUJ
w kategorii
Opiekun Talentów

____________________

Finaliści akcji POKAŻ TALENT! 2023 w kategoriach Talent wokalny, Talent wokalno-muzyczny - zespoły, Talent muzyczny - soliści, Talent taneczny - soliści i pary, Talent Akrobatyczny i Ruchowy oraz Talent Aktorski i Recytatorski wystąpili na scenie Teatru Capitol w Warszawie. Zostali tam zaprezentowani również finaliści kategorii Talent Fotograficzny oraz Talent Plastyczny i Rękodzieło.

Zwycięzcy finału w każdej z powyższych kategorii zdobędą tytuł Talent Roku Polski 2023 w danej kategorii oraz główne nagrody finansowe w wysokości 10 000 złotych.

Na scenie wystąpiły także trzy laureatki kategorii Małe Talenty. Dziecko, które w finałowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Mały Talent Polski 2023 oraz dodatkową nagrodę w postaci karty na zakupy w sklepie SMYK o wartości 2000 złotych.
Dzieci, które w ogólnopolskim finale zajmą miejsca drugie i trzecie, otrzymają nagrody - karty na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1500 złotych i 1000 złotych - odpowiednio - za drugie i trzecie miejsce.

Podczas gali zaprezentowani zostali także laureaci kategorii Opiekun Talentów. W finale na zwycięzcę głosowania czeka tytuł Opiekuna Talentów Polski 2023 oraz główna nagroda finansowa w wysokości 5 000 złotych.

_______________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: katarzyna.wojtecka@polskapress.pl

Regulamin ogólnopolskiego finału

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na polskanews.pl Polska News