UŚMIECH DZIECKA Głosowanie w województwie zakończone! Poznaliśmy laureatów ogólnopolskiego finału

Akcja specjalna Uśmiech Dziecka
Ponad dwieście dzieci awansowało do wielkiego finału akcji Uśmiech Dziecka. W ostatnim etapie głosowania, w dwóch kategoriach wiekowych (do 2 lat i od 2 lat) zostaną wybrane dzieci, które zostaną gwiazdami ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki i zdobędą główne nagrody - wyjazdy do Paryża i do Energylandii oraz przede wszystkim główne nagrody finansowe - 40 000 złotych na spełnienie marzeń dziecka i rodziny.

Głosowanie w ogólnopolskim finale akcji zakończone. Sprawdź kto zdobył wspaniałe nagrody, w tym 40 000 złotych na spełnienie marzeń dziecka i rodziny!

Wybierz kategorię
i zobacz finałowe rankingi
MALUSZKI DO 2 LAT
(dziewczynki i chłopcy)
DZIECI OD 2 LAT
(dziewczynki i chłopcy)

____________________

Głosowanie w ogólnopolskim finale rozpocznie się w poniedziałek, 17 lipca o godz. 12:00 i potrwa do poniedziałku, 31 lipca do godz. 21:00.

Dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w finale, zostaną zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki 2023. W listopadzie kampania ta zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy kilka milionów osób!

Czekają nagrody

Dzieci, które w każdej z dwóch kategorii wiekowych (do dwóch lat i od dwóch lat) zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale otrzymają główną nagrodę finansową - 40 000 złotych na realizację marzeń dziecka i rodziny.

* * *

Dzieci, które w każdej z dwóch kategorii wiekowych - do 2 lat i od 2 lat - zajmą drugie i trzecie miejsce zdobędą:

  • zaproszenie dla rodziny na wycieczkę do Paryża obejmującą całodzienną wizytę w Disneylandzie – jednym z najlepszych parków rozrywki na świecie, wiele innych atrakcji dla dzieci oraz zwiedzanie Paryża z rejsem po Sekwanie (nagroda obejmuje wyjazd dwóch rodziców z maks. dwójką dzieci)

UWAGA: możliwe będzie wykorzystanie vouchera (o wartości 10 000 zł) na inną wycieczkę lub wczasy z oferty Biuro Podróży ITAKA.

* * *

Dzieci, które w kategorii wiekowej Maluszki do 2 lat w finale ogólnopolskim zajmą miejsce od 4 do 10 zdobędą:

  • zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA z atrakcjami dla najmłodszych i pakietem relaksujących zabiegów dla rodziców

* * *

Dzieci, które w kategorii wiekowej od 2 lat w finale ogólnopolskim zajmą miejsce od 4 do 10 zdobędą:

  • rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku

Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

__________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: katarzyna.wojtecka@polskapress.pl

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na polskanews.pl Polska News