MISTRZOWIE ŚLUBU I WESELA Klienci przyznali nagrody w branży ślubnej i weselnej. Sprawdź kto zwyciężył!

Akcja specjalna Mistrzowie Ślubu i Wesela
Kto najlepiej zadba o urodę przed ślubem? Który fotograf najpiękniej uwieczni cudowne chwile? Kto przygotuje najpiękniejsze kwiaty? Który lokal jest najlepszy na wesele? Kto upiecze najpyszniejszy tort, a kto przygotuje najsmaczniejsze drinki? W akcji Mistrzowie Ślubu i Wesela najlepszych w branży ślubnej i weselnej wskażą w głosowaniu ci, którzy korzystali z ich usług. Nagrody czekają także na pary - i te jeszcze przed ślubem i te z dużym stażem. Do wygrania mnóstwo nagród i samochód - Citroen C3!
FINAŁ
OGÓLNOPOLSKI

____________________

SPRAWDŹ WYNIKI
Fryzura na ślub
Makijaż na ślub
Kwiaty na ślub i wesele
Fotograf i kamerzysta ślubny
Barman weselny
Tort weselny
Organista i oprawa muzyczna
DJ, wodzirej i zespół
Lokal weselny
Salon mody ślubnej
Obrączki i biżuteria 

_______________

KLIKNIJ i zobacz
prezentacje
liderów plebiscytu

Plebiscyt dla branży ślubnej i weselnej spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Przez ostatni miesiąc nasi Czytelnicy wskazywali tych, których warto docenić. Bardzo wiele zgłoszeń dodano w komentarzach na Facebooku. 

Głosowanie rozpocznie się we wtorek, 14 lutego, w dniu Święta Zakochanych. Lista kandydatów oczywiście nie jest jeszcze zamknięta. Będzie można ich zgłaszać do końca miesiąca.

____________________

Ślub i wesele - to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu. W tym dniu wszystko musi być idealne. Dlatego planujemy go z dużym wyprzedzeniem, dokładnie i starannie dobierając każdy element ceremonii. Każdy wybór trzeba dokładnie przemyśleć, tym bardziej, że idą za nim istotne wydatki.

Po trudnym czasie pandemii branża ślubna i weselna znów działa pełną parą. Narzeczeni znów stają na ślubnym kobiercu, a weselni goście wracają na parkiety. Choć wcześniej trzeba było zmienić plany, teraz znów słychać głośno marsz weselny, a przedstawiciele branży ślubnej i weselnej mają ręce pełne pracy.

Kto może najlepiej im doradzić? Oczywiście tylko ci, którzy w ostatnich latach przeszli drogę, która ich czeka - nowożeńcy i młode stażem pary. W wielkiej akcji Mistrzowie Ślubu i Wesela ich głosami zostaną wybrani specjaliści z branży najlepiej oceniani przez klientów.

Jedenaście
kategorii plebiscytu

Prestiżowe tytuły i nagrody zostaną przyznane w wielu kategoriach związanych z przygotowaniami do ślubu i wesela:

 • FRYZURA NA ŚLUB - w tym wyjątkowym dniu każdy najdrobniejszy szczegół ma znaczenie, ale fryzura jest absolutnie kluczowa. Wszak to jest dzień, który dokumentować będą dziesiątki fotografii. Kto najlepiej strzyże i czesze parę młodą w naszym województwie?
 • MAKIJAŻ NA ŚLUB - będzie równie ważny, jak fryzura, szczególnie dla panny młodej. Musi być też trwały, aby zdobić przez cały długi dzień aż do białego rana. Kto jest mistrzem ślubnego makijażu w naszym regionie?
 • KWIATY NA ŚLUB I WESELE - nie sposób wyobrazić sobie ślubu i wesela bez kwiatów. Począwszy od bukietu panny młodej, przez wszystkie dekoracje, a skończywszy na wiązankach darowanych młodej parze przez gości. Tu trzeba talentu florystów, który zostaną nagrodzeni w naszej akcji.
 • FOTOGRAF I KAMERZYSTA ŚLUBNY - zdjęcia oraz film ze ślubu i wesela to najważniejsza pamiątka tego wyjątkowego dnia. Kto najlepiej uchwyci magiczne chwile w obiektywie? Stworzymy ranking najlepszych ślubnych fotografów z naszego województwa.
 • ORGANISTA I OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU - jak zabrzmi "Ave Maria" czy obowiązkowy Marsz weselny Mendelssohna? Jaki klimat stworzą instrumenty i wokaliści? To będzie miało ogromne znaczenie dla nastroju w tej wyjątkowej chwili.
 • LOKAL WESELNY - czyli dom weselny, atrakcyjna sala lub restauracja. Może to być lokal, w którym można zorganizować wielkie wesele do białego rana lub podjąć gości uroczystym weselnym obiadem, co w obecnych czasach wybierają niektóre pary. W tej kategorii docenimy nie tylko samo miejsce, lecz także pyszne weselne dania.
 • TORT WESELNY - goście często wołają "gorzko!", domagając się pocałunków młodej pary. Ale najbardziej słodko robi się o północy, gdy nowożeńcy kroją weselny tort. Za słodkościami zawsze stoi ich twórca - nie zawsze znana cukiernia, lecz czasem pasjonat wypieków, który hobby zamienił w biznes.
 • BARMAN WESELNY - korzystanie podczas wesela z usług fachowego barmana staje się coraz popularniejsze. Niektórzy mistrzowie tej sztuki specjalizują się właśnie w obsłudze wesel.
 • DJ, WODZIREJ I ZESPÓŁ - dobra zabawa na weselu w dużej mierze zależy od muzyki - DJ-a, wodzireja lub zespołu, który raz porwie wszystkich do tańca, a w innym momencie doskonale wyczuje nastrój i stworzy romantyczny klimat.
 • SALON MODY ŚLUBNEJ - gdzie szukać tej najbardziej wyjątkowej sukienki? Gdzie kupić garnitur lub smoking? Kto najlepiej doradzi i zapewni idealnie dopasowany strój, w którym para młoda wkroczy w swoje nowe życie?
 • OBRĄCZKI I BIŻUTERIA - ostatnie, ale nie najmniej ważne - który jubiler najlepiej pomoże wybrać obrączki? Kto doradzi jaką biżuterię warto dobrać do ślubnego i weselnego stroju?
Najlepsi w województwie,
ogólnopolski finał,
oraz uroczysta gala

Prestiżowe tytuły i nagrody w plebiscycie zostaną przyznane najpierw w skali województwa. Zwycięzcy w regionie w każdej kategorii, poza zdobyciem nagród, awansują także do ogólnopolskiego finału akcji. Powalczą w nim o główne nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych i tytuły najlepszych w branży w całym kraju!

Statuetki i nagrody zostaną wręczone podczas wielkiej ogólnopolskiej gali, na którą zostaną zaproszeni wszyscy zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii plebiscytu.

Zwycięzcy w regionie w każdej kategorii, poza zdobyciem nagród, awansują także do ogólnopolskiego finału akcji. Powalczą w nim o główne nagrody i tytuły najlepszych w branży w całym kraju!

Wielka promocja
na Facebooku i nie tylko

Akcja Mistrzowie Ślubu i Wesela gwarantuje wielką promocję dla jej uczestników. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować w gazecie, w naszym serwisie oraz przede wszystkim na naszym fanpage'u na Facebooku, gdzie posty zobaczą tysiące osób zainteresowanych tematyką ślubu i wesela.

Po zakończeniu głosowania do gazety dołączymy specjalny dodatek, na łamach którego przedstawimy wszystkich laureatów w każdej kategorii. Dołączeniu dodatku będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna i z pewnością stanie się on przewodnikiem po ślubnej branży w naszym województwie.

Wyjątkowe nagrody:
kampania i szkolenie z zakresu
mediów społecznościowych.

Dwie nagrody dla zwycięzców plebiscytu w naszym województwie będą bardzo wyjątkowe. Pierwszą z nich będzie kampania promocyjna w mediach społecznościowych prezentująca laureata. Zagwarantuje ona bardzo duży zasięg informacji o sukcesie w akcji i możliwość skierowania jej do określonej grupy docelowej.

Drugą nagrodą będzie zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony certyfikatem, a wykorzystanie nabytej wiedzy dotyczącej konkretnie działań dla branży ślubnej i weselnej pozwoli taniej i efektywniej pozyskiwać klientów w mediach społecznościowych.

Wybierzemy także
najsympatyczniejsze pary!

Z plebiscytem Mistrzowie Ślubu i Wesela połączone jest głosowaniem w akcji ONA i ON, w której nasi Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze pary zarówno te z krótszym i dłuższym stażem w związku. Na laureatów czeka mnóstwo nagród, a para, która zdobędzie najwięcej głosów w ogólnopolskim finale otrzyma kluczyki do pięknego i nowoczesnego Citroena C3!

KLIKNIJ i czytaj więcej
o głosowaniu na pary
Ważne terminy
 • Głosowanie rozpocznie się w dniu Święta Zakochanych, czyli we wtorek, 14 lutego.
 • Zgłoszenia nominacji kandydatów do nagród będą przyjmowane jeszcze przez dwa tygodnie - do wtorku, 28 lutego.
 • Głosowanie w województwie będzie trwać do czwartku, 23 marca. Laureaci awansują do ogólnopolskiego finału, który zostanie przeprowadzony w terminie od 27 marca do 06 kwietnia br.
Nagrody dla laureatów

Na laureatów w każdej kategorii, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie czekają nagrody:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • awans do ogólnopolskiego finału
 • zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu i prezentację laureata na scenie
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Ślubu i Wesela", który będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • prezentację w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn) prezentującą laureata jako zwycięzcę plebiscytu i połączoną z kampanią promocyjną o dużym zasięgu
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym, dedykowanym branży ślubnej i weselnej szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie

_______________

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają:

 • dyplom potwierdzający udział w plebiscycie
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Ślubu i Wesela", który będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym, dedykowanym branży ślubnej i weselnej szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie

_______________

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału w każdej kategorii zdobędą:

 • główne tytuły w skali Polski w danej kategorii
 • statuetki i dyplomy potwierdzające zdobycie tytułu wręczane podczas ogólnopolskiej gali
 • nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych

__________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: agnieszka.grzelka@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na polskanews.pl Polska News